• Новак
Дуктус rodder примероци цел

Дуктус rodder примероци цел

DEN 71760.00
Во достапна форма

Пристапност


Детали слика : Како да го користите нашиот брз влечење жица за полагање на кабел :
Кабел за пристап комплет прибор :
.1 PCS
кабел чорапи 4-6mm, 6-9mm 9-12mm 12-15mm 15-18mm 18-25мм секој 2 PCS
Кабел за пристап комплет, 4mm 10x330mm.5 мм дуктус rodder ,7 PCS 100 Meters со рамка количка, количка со кочница со тетрапак пакување, секој картон со 1 PCS 10x330mm пристап кабел за полнење, 1 PCS 4-6mm кабел чорапи, 1 PCS 6-9mm кабел чорапи, 2 ПАРЧИЊА брзо влечење на жица, 1 PCS 3мм најлон puller
6mm 130 Meters дуктус rodder, 3 PCS 130 Meters со рамка количка, количка со кочница со тетрапак пакување, секој картон со 1 PCS 10x330mm пристап кабел за полнење, 1 PCS 4-6mm кабел чорапи, 1 PCS 6-9mm кабел чорапи, 2 ПАРЧИЊА брзо влечење на жица, 1 PCS 3мм најлон puller
1reel 6mm 130 Meters род, 2 ПАРЧИЊА 4. 2 ПАРЧИЊА
кабел за пристап комплет, 4mm& 6mm 20x1 M, 2 ПАРЧИЊА
1 PCS 1 Ton кабел влечење на зглобот.5 мм 100 Meters род
4mm 30 M fiberglass риба лента со кафез.примероци цел само 25 дена подоцна можев да следење на објектот, тогаш би можело да се прифати да се вратите,или да не се прифати да се врати објектот.
1 PCS Gsm Sms Аларм Температура И Влажност Data Logger
Објектот испрати со воз, по испратите објектот 25 дена ажурирање на следење на детали, пред тоа не обезбеди следење на број.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
4.5 мм
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Големина:
53*42*18
Бренд Име:
DEQIYONG
Тип:
дуктус rodder
Примена:
кабел за полагање
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1

Избор на клиент