• Новак
100Pcs 8мм Зелена Смола Декорација Занаети Буква М Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

100Pcs 8мм Зелена Смола Декорација Занаети Буква М Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

DEN 155.00
DEN 302.88
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал :
Акрилик
Големина на :
Appro : 8mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0658

Главните карактеристики

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0658
Големина:
8mm

Избор на клиент