• Новак
Автомобил Стил Задните Климатизација Штекер Рамка Оркестарот Назад AC Отвори Вратите Налепници за Volvo XC60 2018 авто Внатрешни Додатоци

Автомобил Стил Задните Климатизација Штекер Рамка Оркестарот Назад AC Отвори Вратите Налепници за Volvo XC60

DEN 826.00
DEN 888.00
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Автомобил Стил Задните Климатизација Штекер Рамка Оркестарот Назад AC Отвори Вратите Налепници за Volvo XC60 2018 авто Внатрешни Додатоци Производ Е Само Одговара За Volvo XC60 2018 Година Количина : 1pcs / set Боја : Сребро Материјал : не ' рѓосувачки челик Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. 4.Заврши ве Молиме проверете со вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2018
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
ЗА VOLVO XC60
Објектот Тежина:
0kg

Избор на клиент