• Новак
Едноставна Кука Earring природните слатководни tear drop форма бисер обетки со 925 sterling silver беспрекорна парична казна накит за подарок

Едноставна Кука Earring природните слатководни tear drop форма бисер обетки со 925 sterling silver беспрекорна

DEN 235.20
Во достапна форма

Пристапност

1. ние се слика од себе .100% точно се покаже 2. 100% 925 чисто сребро со бело злато platting ,100% алергија слободен 3. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање 4. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја,ова е предизвикано од различни позадина, па ве молиме да не се грижат,и ние ќе се обидеме да го избере најдобриот на клиентите. 5. Тоа е Природно Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина.


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
p20150317t1
Големина На Бисер:
8-9mm
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Капка Вода
Сертификат Број:
Никој
Бренд Име:
облагородување кодот
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Страна Камен:
Никој
Стил:
Класичен
боја:
бела,розова,црна и бела(неколку други боја)
Бисер Форма:
долго форма(ориз форма)
потеклото на бисер:
на југот на Кина
Бисер Квалитет:
добар сјај, но неколку пропустот
бисер големина:
за 8мм*9mm

Избор на клиент