• Новак
MITUO 18k златни обетки златен накит,Antiallergic 18K Злато За Жените Мода златни обетки за љубовта бисер обетки Додатоци

MITUO 18k златни обетки златен накит,Antiallergic 18K Злато За Жените Мода златни обетки за љубовта бисер обетки

DEN 2228.00
DEN 4368.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Никој
Метали Тип:
Жолто Злато
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
mituo
Certificate Type:
CNAS
Сертификат Број:
----------------------
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
S32218K11
Назад Наоѓање:
NO
Метал Печат:
18k
Главниот Камен:
Никој

Избор на клиент