• Новак
A28 Led Куче Јака Светлина Синџир Светлечки LED Светло Теди Куче домашно Милениче Мачка Јака Ноќ Безбедност LED Трепка Кучиња Јака

A28 Led Куче Јака Светлина Синџир Светлечки LED Светло Теди Куче домашно Милениче Мачка Јака Ноќ Безбедност

DEN 109.00
DEN 143.52
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Shinning во мракот не само што го прави вашиот прекрасна милениче уникатен, но, исто така одличен начин да се обезбеди и вас и вашето домашно милениче безбедност. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Производ големина : должина 80см според големината на куче околу вратот свој скрати
бидејќи и двете страни треба да бидат рана околу вратот па кучето е погоден за употреба
во рок од 70cm може да се користат две мали кучиња исто така, може да се скрати
должина : 80см,погоден за кучето вратот во рок од 70cm. Со CE, ROHS, EN471 водоотпорен , чистење пренослив електронски дел на производот е погоден за темна околина или за прошетка на кучето во текот на ноќта , отворено и домашно милениче движење низ светла оптички влакна светлина, од предупредување , додека изразување на индивидуалноста , моден дизајн мода , ден или ноќ, кога ќе го вклучите и исклучите светлото емитуваат функција се погодни за домашно милениче користат Пакет содржи : Батерија Верзија : 1x Милениче Led Безбедност Светлина Јака Реална слика
ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Главните карактеристики

Големина:
Neck within 70 cm
Тип:
Кучиња
Функција:
Светла
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки

Избор на клиент