• Новак
Северна Европски стил мрачно Област килим спалната соба Мат Не се лизга Под Килим супер меки Декоративни antistat Тепих за дневна соба ПРИКЛУЧОЦИ

Северна Европски стил мрачно Област килим спалната соба Мат Не се лизга Под Килим супер меки Декоративни antistat

DEN 558.00
DEN 832.80
-33 %
Во достапна форма

Пристапност

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ Материјал : Супер меки фланелен боксери, на дното е antiskid Технологија : Пламен композитни, рачно изработени работ Предност :Тоа нема да ја губат косата,и нема да исчезнат. Дебелина : 1.3-1.5 cm Купатило, кујна, спална соба вратата : 45x75cm Спалната соба кревет : 80x185cm 100x160cm 120 X190cm Дневна соба мат : 150x190cm 190x195cm 160x240cm 190x230cm 190x300cm Било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Во ПРИКЛУЧОЦИ, многу висока топла мат елемент е многу едноставна. Севкупниот дизајн е едноставен и многу убава чувство како моден стил на Мастер Шема дизајн е многу добро оваа текстура на ѕвонење чувството е навистина многу атрактивна Овој кат мат, шик, е добро за оваа сезона. Можете да го подобрите изгледот стапка на еден производ за сите-натпревар

Главните карактеристики

Големина:
45x75cm Entrance mat, 95x95cm, 85x185cm Bedside mat, 100x160cm, 150x190cm, 190x195cm, 190x230cm, 160x240cm, 190x300cm
Бренд Име:
FANG & ЏЕЈН
Број На Модел На:
LKSFHLK
Употреба:
Комерцијални,Дома,Спална Соба,Hotel,Украсни
Место:
Салон
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
правоаголник
Стил:
Европски и Американски Стил
Начини на Продажба:
парче
Декорација Стил:
европски и американски
Материјал:
Жанила Ткаенини
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Западен
боја:
повеќе бои

Избор на клиент