• Новак
2 парчиња стабилизатор голема моќ Бар линк Анти се Тркалаат Бар Капка Линкови одговара за FIAT ULYSSE SCUDO Peugeot 806 Експерт Lancia ZETA , 5087.35

2 парчиња стабилизатор голема моќ Бар линк Анти се Тркалаат Бар Капка Линкови одговара за FIAT ULYSSE SCUDO

DEN 1940.00
DEN 2064.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


.
Внатрешен Дијаметар [mm] : 12
Надворешниот Тема [mm] : M 12 x 1,25
.
.
Производот одговара за ОДГОВАРА ЗА CITROEN ЗАТАЈУВАЊЕ 2000-2002 ОДГОВАРА ЗА CITROEN Synergie 2000-2002 ОДГОВАРА ЗА CITROEN JUMPY Кутија 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА CITROEN ИСПРАЌАЊЕ Ван 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА CITROEN JUMPY 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА CITROEN Испраќање 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА CITROEN JUMPY Flatbed / Шасија 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА CITROEN ИСПРАЌАЊЕ Flatbed / Шасија 2003-2006 ОДГОВАРА ЗА FIAT ULYSSE 2000-2002 ОДГОВАРА ЗА FIAT SCUDO Кутија 2002 ОДГОВАРА ЗА FIAT SCUDO Combinato 2004 ОДГОВАРА ЗА Peugeot 806 2000-2002 ОДГОВАРА ЗА Peugeot Експерт 2000 ОДГОВАРА ЗА Peugeot ЕКСПЕРТ Кутија 2002 ОДГОВАРА ЗА Peugeot ЕКСПЕРТ Ван 2002 ОДГОВАРА ЗА Peugeot ЕКСПЕРТ Flatbed / Шасија од 2000 до 2006 година ОДГОВАРА ЗА Lancia ZETA 2000-2002
.

Главните карактеристики

Материјал Тип:
исто како и оригинални делови
Фиат Модел:
Linea
Linea-Година:
2011
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
iso91001
Производителот Дел Број:
EMN-0010428
Бренд Име:
TAHIKO
Објектот Тежина:
0.5
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Поставување на Возило:
ПРЕД
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
EMN-0010428
ОЕМ:
5087.35
Поставување на Возило:
/
Надворешниот Тема [mm]:
M 12 x 1,25
Внатрешен Дијаметар [mm]:
12

Избор на клиент