• Новак
Тренингот Памук Шорцеви За Мажи На Летните Секојдневен Шорцеви Опуштено Sweatpants Фитнес Boardshorts Мода Joggers Солидна Кратки Панталони 577

Тренингот Памук Шорцеви За Мажи На Летните Секојдневен Шорцеви Опуштено Sweatpants Фитнес Boardshorts Мода

DEN 546.00
DEN 575.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Декорација:
Крпеница
Затворање Тип:
Drawstring
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Должина:
Shorts
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Број На Модел На:
K083
Бренд Име:
Ailiuhaicheng&fuyi
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината

Избор на клиент