• Новак
2018 сосема нов зимски Нова Мода СТП Кожна Јакна Мажите Mens Јакни И Палта Слаби Фитнес Кожна Јакна

2018 сосема нов зимски Нова Мода СТП Кожна Јакна Мажите Mens Јакни И Палта Слаби Фитнес Кожна Јакна

DEN 4089.60
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
WC010
Облека Должина:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Патентите
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Волна Лагер
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
Стенд

Избор на клиент