• Новак
Девојки тексас лигавче нови корејски детски панталони секојдневен Harlan панталони плима

Девојки тексас лигавче нови корејски детски панталони секојдневен Harlan панталони плима

DEN 673.00
DEN 747.84
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


ни големина укажуваат на тоа висина Панталони долго Половината Колковите
3 T
4 T
90 см
95 см
53 см
55 см
66 см
68 cm
70 см
72 см
5 T
105 cm
62 cm
72 см
76 cm
7 T
8 T
115 см
125 см
66 см
70 см
76 cm
80 см
80 см
84 см 10 T 135 cm 77 cm 84 см 88 cm
12 T
14 T
145 см
155 см
84 см
91 cm
88 cm
92 см
92 см
96 см
Почитувани клиенти, ова е Прирачник за мерење, па можеби имаат 1-2cm грешка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме.(Единица : cm 1 Инч=2.54 см).
100cm

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 7, 8, 10, 12, 14
Тип На Објект:
комбинезони
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук
Бренд Име:
dangdangshu
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
012
Одговара Тип:
Лабава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Избор на клиент