• Новак
ESVEVA 2018 Жените Сандали Слатка Платформа 3.5 см Плоштадот Високи Потпетици Чевли Тока Рака Ѕиркаат Пети Сандали Жените Чевли Големина 34-43

ESVEVA 2018 Жените Сандали Слатка Платформа 3.5 см Плоштадот Високи Потпетици Чевли Тока Рака Ѕиркаат Пети

DEN 1286.00
DEN 2426.40
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

)
2) тоа можеби квалитет проблем ( Боја Разлика / Оштетен )
Го следат проблемот со објектот,ние се обидуваме се потрудиме да бидат задоволни со тебе.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .
2) тоа можеби изгуби, бидејќи на царината, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.modname=ckeditor
Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.(ја /Реконструкција/ Попуст). ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .
Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас !
ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
ESVEVA
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
7af697f6sf
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Концизен
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Платформа
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Висина:
12.5 cm

Избор на клиент