• Новак
Жешка Нов Паркинг Сензор Радар Детектор За Toyota LAND CRUISER Lexus LX460 LX570 автомобил аларм детектор ОЕМ 89341-33160 8934133160

Жешка Нов Паркинг Сензор Радар Детектор За Toyota LAND CRUISER Lexus LX460 LX570 автомобил аларм детектор ОЕМ

DEN 523.00
DEN 580.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики на производот 1 Според оригиналната спецификација 2 Совршен натпревар со оригиналниот автомобил 3 Професионални производители имаат богато искуство и најдобар опрема за тестирање 4 стабилни перформанси и висока сигурност 5 Воспостави строга контрола на квалитетот стандарди за Гаранција 1 Секој производ поминува низ ригорозни тестирање пред доставување на специјализирана опрема 2 за секој производ е 12 месеци по-продажбата на услугата гарантира бренд автентичноста гаранција 3 Ако објектот е оштетен или делумно не успее, ве молиме контактирајте со нас За враќа 1, Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа, и мора да се обезбеди причината за враќање на нашите превозот следење на број и Aliexpress ID. Комерцијални DHL Express ЕМС SF Меѓународните Економски Парцели итн. e Packet 1) Нормална состојба 7 To10 работни дена ќе пристигне во дестинација Русија, Украина, 7-15 работни дена во Саудиска Арабија 2) Посебните околности стигнат до одредиштето во рок од 15 до 20 работни дена Посебни околности вклучуваат двојно максималните периоди на работа, итн. Кина Пост Регистрирани Воздухопловната 1 Нормални ситуација пристигнува во врска 16-35 дена 2 Посебни Ситуации 35 Доаѓањето на Дестинации Посебни Услови, Вклучувајќи 60-Ден за Одмор Политика на Вредноста Оддалечените Области и др.

Главните карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
паркинг радар
OSD Language:
Руски,Француски,Кинески (Поедноставен),Англиски
Разговор Опсег:
Стандард
Бренд Име:
TLK HENG
Тип:
Невидливи
Големина:
Фабричките истиот
ОЕМ:
89341-33160
Тип На Сензор:
ултразвучно сензор
Хемиски својства:
paintable

Избор на клиент