• Новак
CLUCI 925 Sterling Silver Ливчиња од Љубов Слатка Зелена Детелина Циркон Прстен Монтажа за Жените Партија Накит Високо Квалитетни Подарок

CLUCI 925 Sterling Silver Ливчиња од Љубов Слатка Зелена Детелина Циркон Прстен Монтажа за Жените Партија

DEN 686.40
Во достапна форма

Пристапност


Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. На прилагодливи затворање обезбедува совршено се вклопуваат. Оваа наведени цената е за 1 парче фунта сребрен прстен монтирање. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
SR2156SB
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
Обликотшема:
Растенијата
CertificateType:
NGTC
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Големина:
Adjustable
Тежина:
2.10g
Одговара за бисери големина:
6-7mm
Цирконот Износ:
1pcs

Избор на клиент