• Новак
2x DC 3V-6V 5V 370 Моторни Микро Мини Воздушна Пумпа Големина На Аквариум Резервоарот Кислород Пумпи

2x DC 3V-6V 5V 370 Моторни Микро Мини Воздушна Пумпа Големина На Аквариум Резервоарот Кислород Пумпи

DEN 245.00
DEN 294.72
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики : Материјал : Метални+Пластика Работа напон : DC 6 V Работат на струјата : 0.25 На Бучава : Широко се користат за аквариум резервоарот циркулира кислород, DIY проекти Количина : 1 Set/2 Парчиња Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 x Воздушна Пумпа

Главните карактеристики

Напон:
DC 6V
Бренд Име:
SAILFLO
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
DC 3V-6V 5V 370 Моторни Микро Мини Воздушна Пумпа
Гориво:
Електричен
Теорија:
DC 3V-6V 5V 370 Моторни Микро Мини Воздушна Пумпа
Примена:
аквариум резервоарот циркулира кислород, DIY проекти

Избор на клиент