• Новак
Модерната кристал лустерот бојадисана атмосфера хотел Делукс прилагодено големи лустерот

Модерната кристал лустерот бојадисана атмосфера хотел Делукс прилагодено големи лустерот

DEN 285192.00
DEN 335520.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Делукс прилагодено големи лустерот.
Сопствен стил, добредојдовте да контактирате со нашата компанија за детали.
Нашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

Главните карактеристики

Абажур Боја:
Злато
Големина:
Dia120cm
Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
CQC,CCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,110V,90-260V,110-240V
Заврши:
Железо
Бренд Име:
JCTELNIY
Сенка Ветер:
До & Долу
Стил:
Модерна
Карактеристики:
кристалните Лустери
База Тип:
E14
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
48961
Извор На Светлина:
LED Светилки
Сенка Тип:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Избор на клиент

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни
  • Новак

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни

DEN 12874.00 14304.00

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.И на клиентите треба плаќате данок и должност