• Новак
XEK Женска Сандали Лето 2018 Секси Жени Пумпи Отвори Пети Тока Дебели Потпетици Сандали Жените Чевли ST252

XEK Женска Сандали Лето 2018 Секси Жени Пумпи Отвори Пети Тока Дебели Потпетици Сандали Жените Чевли ST252

DEN 575.00
DEN 1150.08
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >56 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >60 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.5% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 0. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Женска Сандали Лето 2018 Секси Жени Пумпи Отвори Пети Тока Дебели Потпетици Сандали Жените Чевли ST252
>>> Модели Покажуваат
>>> Производи Покаже
>>> Помош Центар
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот во повеќето земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
XEK
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Жените Дебели Потпетици Сандали Цвет Печати Тока Рака Сандали Пумпи
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Тока
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Избор на клиент