• Новак
Џинг Ченг Da 1pcs За Huawei P9 P9 Плус P8 P8 Лајт P8 max P7 Нов Заден Блиц на Камерата Леќи на Стакло Капак Поправка Делови

Џинг Ченг Da 1pcs За Huawei P9 P9 Плус P8 P8 Лајт P8 max P7 Нов Заден Блиц на Камерата Леќи на Стакло Капак

DEN 11.00
DEN 11.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации
1pcs За Huawei P9 P9 Плус P8 P8 Лајт P8 max P7 Нов Заден Блиц на Камерата Леќи на Стакло Капак Поправка Делови

Главните карактеристики

боја:
P7, P8 max, P8 црна, P8 бела, P8 Лајт црна, P8 Лајт бела, P9 црна, P9 бела, P9 злато, P9 плус црна, P9 плус злато
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Број На Модел На:
За Huawei
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
поклопец на леќите на камерата

Избор на клиент