• Новак
BA88A 6v10w биохемија светилка mindray ba88-сијалица бесплатен превозот-30pcs

BA88A 6v10w биохемија светилка mindray ba88-сијалица бесплатен превозот-30pcs

DEN 49536.00
Во достапна форма

Пристапност


И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
BA88 A 6v 10w аналитичар светилка mindray ba88-а 6v10w BA88 A BA90 6 V10 W резервни сијалица бесплатен превозот-3pcs
volts : 6v
w : 10w
главната примена : биохемиски анализатор
живот време : 2000hrs
крстот референца : Mindray BA88 A
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
mindary BA88A
Карактеристики:
биохемиски анализатор светилка
сертификација:
CE
volts:
6v
watts:
10W
главната апликација:
биохемиски анализатор
живот време:
2000hrs
крстот референца:
mindary BA88A

Избор на клиент