• Новак
ААА Висок Квалитет на Природен Вистински Суровини Минерални Темно Сина, Kyanite Грутка Слободен Облик се Изедначи Монистра 05486

ААА Висок Квалитет на Природен Вистински Суровини Минерални Темно Сина, Kyanite Грутка Слободен Облик се Изедначи

DEN 1111.68
Во достапна форма

Пристапност


N atural Kyanite Грутка Лабава мушка s
Камен : Kyanite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Грутка Монистра, Големина : 5-7mm, 6-8мм Должина(Инчи) : 15" Бр. (14 дена по добивањето на објектот. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. )
35-40 монистра Количина : 1 (еден) влакно
Дупка Големина : (Прибл. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
Approx.
Број На Модел На:
05486
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Kyanite
Објектот Висина:
6-9mm
Објектот Форма:
Нередовните
Камен:
Kyanite
боја:
Сина

Избор на клиент