• Новак
Rumbidzo 2018 Мода Жените Сандали 2018 Отвори Пети Високи Потпетици Чевли Жена Јасно Транспарентен Лето Партија Чевли Глуждот Рака Чипка

Rumbidzo 2018 Мода Жените Сандали 2018 Отвори Пети Високи Потпетици Чевли Жена Јасно Транспарентен Лето Партија

DEN 1133.00
DEN 1920.00
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Стадото
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Кристално
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Бренд Име:
Rumbidzo
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент