• Новак
YESPURE Бесплатен Превозот Пердув Универзална Силикони Телефон Случај за Iphone X 8 8plus 7 7plus 6 6s 6plus Опфаќа за Девојки

YESPURE Бесплатен Превозот Пердув Универзална Силикони Телефон Случај за Iphone X 8 8plus 7 7plus 6 6s 6plus

DEN 436.32
Во достапна форма

Пристапност


YESPURE Бесплатен Превозот Пердув Универзална Силикони Телефон Случај за Iphone X 8 8plus 7 7plus 6 6s 6plus Опфаќа за Девојки
Забелешка : за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.

Главните карактеристики

Материјал:
За iphone 6 6s, За 6plus 6splus, За iphone 7 8, За 7plus 8plus
Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8
дизајн:
Апстракт,Мат,Ткаеше,Симпатична,Флорални
Карактеристики:
Врежана телефон случај

Избор на клиент