• Новак
2 парчиња делови за воздух пролет 2C-100/150-390-1 одговара на ford експедицијата 4 тркала 1997-2002

2 парчиња делови за воздух пролет 2C-100/150-390-1 одговара на ford експедицијата 4 тркала 1997-2002

DEN 4560.00
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
Големина : стандард големина
Состојба : нова
OE БР. : Buxtehuder бул. 2 C-100/150-390-1
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Ford Експедицијата
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Објектот Слики
Пресек Видите
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Гума
Година:
1997-2002
Име На Модел:
Buxtehuder бул. 2C-100/150-390-1
Ford Модел:
Експедицијата
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
gzwabo
Објектот Тежина:
2.6kg

Избор на клиент