• Новак
Националната Жените Чанти Handmae Двојно Страна Везени Торба Дама Етнички Големи Кинески Торба Голем Шопинг Патна Торба

Националната Жените Чанти Handmae Двојно Страна Везени Торба Дама Етнички Големи Кинески Торба Голем Шопинг

DEN 1267.00
DEN 1439.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Предмет Тип : Жените чанта
Популарната Елементи : Мода,за Торба Mochilas Mujer : Пинк Кеса кеса моделот е случајно го испрати,Тоа можеби не е исто како слика шоу,pls белешка и да ги разбере.
Големина : 36*32*12cm,хендл висина 23cm Забелешка 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Бренд Име:
wegogo
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Две
Декорација:
Вез
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Отворете Џеб
Број На Модел На:
33
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Чанти | Рамо Торби | Гласник Торба
кеси форма:
Вертикална дел плоштад
Рака корен број:
двојно корен
Отвори патот:
Zip
Тврдост:
Мека
Популарната елементи:
Цвеќиња
Внатрешни работи:
Патент Poucht
is_customized:
Yes

Избор на клиент