• Новак
2018 Нови Лето Памук Мажите Tee Кошула Сеул во Јужна Кореја Дизајн T-Shirt - Смешно Мажите Подарок Мода Т-маица Дизајн

2018 Нови Лето Памук Мажите Tee Кошула Сеул во Јужна Кореја Дизајн T-Shirt - Смешно Мажите Подарок Мода Т-маица

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Избор на клиент