• Новак
OOTDTY 10 Компјутери 5.5x2.1mm Мулти-тип Машки Џек Приклучоци DC Да AC Адаптер Кабли за Конектори

OOTDTY 10 Компјутери 5.5x2.1mm Мулти-тип Машки Џек Приклучоци DC Да AC Адаптер Кабли за Конектори

DEN 163.00
DEN 204.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Универзална Notdbook PCB DC Приклучок Адаптер
Се користи за сите типови на преносни компјутери/Моќ Банка
DC Женската Моќ Plug 5.5 x 2.1 мм за Машки Кабли
Спецификации :
Материјал : Пластични+Метал
Главната Боја : Црна+Сребро.
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
10 x DC Да AC Машки Џек Приклучоци

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
DC Да AC Машки Џек Приклучоци

Избор на клиент