• Новак
GZEELE НОВИ за Lenovo Thinkpad E530 Дното HDD RAM меморија Случај Хард Диск Меморија Шасија Покрие Вратата црна E случај

GZEELE НОВИ за Lenovo Thinkpad E530 Дното HDD RAM меморија Случај Хард Диск Меморија Шасија Покрие Вратата

DEN 897.60
Во достапна форма

Пристапност

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
E530
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент