• Новак
4GB RAM Octa Core 9 Андроид 8.0 Автомобил Audio DVD Плеер за Хонда CRV CR V 2017 Со GPS Радио, Bluetooth, WIFI 32GB ROM USB DVR

4GB RAM Octa Core 9 Андроид 8.0 Автомобил Audio DVD Плеер за Хонда CRV CR V 2017 Со GPS Радио, Bluetooth, WIFI

DEN 22896.00
Во достапна форма

Пристапност


- Факултативна : поддршка на Дигитални ТВ тјунер Систем, поддршка ДИГИТАЛНА-T (mpeg4)(главно се користи во Европа, Австралија, Азија,.6 GB + OS складирање 5 GB). Со Rear View Camera текст (на scree ќе се префрлат на задните приказ на слика автоматски кога обратен автомобил).

Главните карактеристики

боја:
додадете DVR, додадете OBD2, додадете Може да автобус
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Turkish,French,Hungarian,Thai,German,Italian,Hebrew,Russian,Hindi,English
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,Mp3,Mp4
Бренд Име:
safetyleader
Макс Надворешна Меморија:
128g
Објектот Тежина:
4.5kg
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
Интерфејс:
usb помошен
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Од Моќ:
4*50w
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
RAM меморија:
4G
Големина На Дисплеј:
8
Din:
Еден Din
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5, Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
радио, gps, wifi:
Вграден-во
Оперативен Систем:
Андроид 8.0.0
Автомобил Производител:
Хонда CR-V 2017
Сместување:
Автомобил Конзола
МОЖЕ да Автобус:
факултативна

Избор на клиент