• Новак
Allenjoy позадина за фотографски студио морска песок сино небо летната сезона позадина оригиналниот дизајн професионални photocall

Allenjoy позадина за фотографски студио морска песок сино небо летната сезона позадина оригиналниот дизајн

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-467cm. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
JYJW-0183
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Избор на клиент