• Новак
Пескарење Блок Полирање Поддршка Подлога Рачка За Мелење Правоаголна/Рунда/Куршум W315

Пескарење Блок Полирање Поддршка Подлога Рачка За Мелење Правоаголна/Рунда/Куршум W315

DEN 159.00
DEN 177.12
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : Работа со sandpaper со кука & јамка копија или не-плетени поддршка подлога Апликација : Оваа ставка е за Рачни Работи само. Можете да прикачите и разни брусни производи, како што се пршлен пескарење, сунѓерот диск, флексибилни диск мелење тркала, волна топката итн. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Жолта Облик : Куршум/Правоаголна/Круг Големина : Куршум Облик : 120x55mm/4.72x2.17" (Lx W) Правоаголна Форма : 134x70mm/5.28x2.76" (Lx W) Тркалезна Форма : Дијаметар : 123mm/4.84" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Полирање Поддршка Подлога

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
3W18040315
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Пескарење Блок Полирање Поддршка Подлога Рачка За Мелење Правоаголна/Ro

Избор на клиент