• Новак
Бохемски Boho Златен Прстен Сет со Кристално за Жените Мода Плажа Партија Накит 2018 Топла Продажба

Бохемски Boho Златен Прстен Сет со Кристално за Жените Мода Плажа Партија Накит 2018 Топла Продажба

DEN 63.00
DEN 105.60
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
Drole
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A

Избор на клиент