• Новак
злато Apple pendant Ѓердан За Мажи/Жени Љубовник Подарок Бакар Pendant & Синџир на Среќа Накит деца девојки шарм

злато Apple pendant Ѓердан За Мажи/Жени Љубовник Подарок Бакар Pendant & Синџир на Среќа Накит деца девојки

DEN 240.00
Во достапна форма

Пристапност

Компанијата Alibaba Webesite : злато Apple pendant Ѓердан За Мажи/Жени Љубовник Подарок Бакар Pendant & Синџир на Среќа Накит деца девојки шарм
Напомена :
Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.Материјал : Месинг 3. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.Никел слободни и да Доведе слободни.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
60030001
Обликотшема:
Плоштад
боја:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
злато Apple pendant Ѓердан За Мажи/Жени Љубовник Подарок Бакар Pendant
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Моден

Избор на клиент