• Новак
Новиот Германски Овчар Ѓердан Трендовски Стил Германски Овчар Pendant Ѓердан Жените Милениче Накит Мода Животинско Куче Накит

Новиот Германски Овчар Ѓердан Трендовски Стил Германски Овчар Pendant Ѓердан Жените Милениче Накит Мода Животинско

DEN 1103.52
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот Известување
Сите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Главните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N6
Pendant Големина:
26*15mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Синџир Тип:
Линк Синџир

Избор на клиент