• Новак
Висок Квалитет Обратна Чадор Двоен Слој C Справи со Еднорог Жените Дете Сонцето Дожд Анти-УВ Превртен Чадор

Висок Квалитет Обратна Чадор Двоен Слој C Справи со Еднорог Жените Дете Сонцето Дожд Анти-УВ Превртен Чадор

DEN 1317.00
DEN 1645.92
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

ОБРАТНА ПАТИ ТЕХНОЛОГИЈА – Кој единствен обратна виткање рамка која ви овозможува лесно да влезе и да излезе од автомобили, врати, и други тесни простори без да се навлажни. Капата паѓа кон внатре да стапица било капки вода во внатрешноста на крошна да се спречи истекување. БЛИЗНАЦИ СЛОЕВИТ РЕБРА НАПРАВЕНИ НА АРМИРАНО FIBERGLASS - двојно обложени fiberglass ребра, нудат извонредна ветер отпор, и се опремени со пропадне-безбедно инверзија технологија која им овозможува на целата рамка на invert за време на екстремно висок налетите на ветрови за да се спречи ребрата од кршење. Водоотпорен Слој - горниот слој е обложена со Тефлон заштитен слој, кој е водоотпорен предизвикување дожд да се мушка нагоре и ги брише со само неколку тресе на капата. Дополнителен слој е додадена на долната страна на крошна за заштита на ребра од елементите, спречување на ' рѓа. САМО СТОИ! – Кога чадор е пропадна, што стои на своето, заштита на вашите скапоцени крошна од валкани подови. Is_Customized : Да,Ние прифаќаме Една цел за DIY.Ако имате било какви слики треба да се прикаже на капата,да ги Обезбеди HD слики од мене,ние ќе го сфатат тоа.

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Број На Модел На:
parapluie инверзна
Шема:
Долго се справи со Чадор
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
Панел Материјал:
Pongee
Големина:
55-61cm radius
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Функција:
Сите во 1
Возрасна Група:
Возрасни лица
Објектот:
Автомобил Обратна Чадори
Функција:
Тркалање Преку
Употреба:
Патување риболов пешачење шопинг кампување
Соодветни толпата:
Мажи, жени, возрасни, деца
функцијата 2:
Ув заштита,windproof,сончево и врнежлив
diametre:
110cm
Должина:
80cm
Тежина:
665g
Безбедност Дизајн:
со Рефлексивни лента
Продажбата на моделот:
трговија на големо,dropshipping,Дистрибуција

Избор на клиент