• Новак
Нова Пролет Лето женска Кошула Долг Ракав Жените Блузи Дами Канцеларија Кошули, Блузи Бела Кошула Женски Blusas Camisa Mujer

Нова Пролет Лето женска Кошула Долг Ракав Жените Блузи Дами Канцеларија Кошули, Блузи Бела Кошула Женски Blusas

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Повеќе За Производот
Големина На Табелата
ВАЖНО : Почитувани Купувачот, немојте да изберете големина од S,M,L,XL,XXL, ве молиме да се измери вашата големина и спореди со погоре големина на табелата.
Ø Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ø Нашите превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Однапред ви благодариме!
Ø Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
Плаќања :
Ø да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, Moneybooker, ТТ и Qiwi Паричник.
Поради светла интензитет и други технички фактори, постојат и можеби малку разлика помеѓу слики и производи.
International Shipping :
Ø Ние брод вашата Aliexpress плаќање адреса САМО.
Ø За големи или итни налози, pls изберете EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ Експрес за побрза испорака, превозот цената емисии на дијалогот за избор на количката страница, или контактирајте со нас за повеќе превозот информации.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
CBUCYI
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Женска кошула
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент