• Новак
50F2U00 (502U) ЕУ Верзија Компатибилен Чип за Lexmark MS510 MS610 Тонер Кертриџ Чип 20k

50F2U00 (502U) ЕУ Верзија Компатибилен Чип за Lexmark MS510 MS610 Тонер Кертриџ Чип 20k

DEN 1296.00
Во достапна форма

Пристапност

Брод Преку : Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX
2. Стоката мора да се врати како добра состојба како оригиналот. Начин на плаќање : со Кредитна Картичка, Money Booker, Банкарски Трансфер, Зачувам. Помала од 0,3% неисправни стапка,
Начин на плаќање :
1. Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји, продавачот не е одговорен за било какви такси кои ги наплаќа извоз земји. Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Мора да контактирате со нас пред да се врати на точка назад, а ние победивме?т наплата на превозот обвиненија и нема да плаќаат за превозот цена назад кон нас, освен за проблеми се предизвикани од нашата продавница!
Превозот обвиненија
се неповратните. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е како брод надвор. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот спис и се согласувате да трансакција услови пред да го купат. Ве молиме да се направи целосна исплата во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел. Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%
9. Професионалните на тонер чипс повеќе од 10 години
3.

Главните карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
Acro-шарени
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Стоковните:
Тонер Чип за Lexmark MS410/MS510/MS610/MS710
Чип модел:
MS410/MS510/MS610/MS710
боја:
Црна
неисправни го оценувате:
Помала од 0,3%
време на испорака:
1-3 работни денови по добивањето на уплатата
Снабдување Способност:
1000000pcs/недела
Пакет:
Неутрален пакување,еден пакување со статични кеси,или како вашето барање
is_customized:
Yes

Избор на клиент

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство
  • Новак

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

DEN 1335.00 1435.20

Кога ќе се превезува стоката по плаќање?A4 : 35 дена од express и од воздух; 510 ден од страна на морето,Бесплатен