• Новак
Бесплатни Keyring Мотоцикл Предна Кочница & Задните Спојки Течност Нафта Резервоарот Чорапи За Aprilia Racing TUONO V4 1100 ФАБРИКА Tuono V4 Р

Бесплатни Keyring Мотоцикл Предна Кочница & Задните Спојки Течност Нафта Резервоарот Чорапи За Aprilia Racing

DEN 269.00
DEN 528.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Така на времето за испорака е обично 20 - 35 дена.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . Апсорбирање на истекување на масло 4. Додавање на еден убав допир да вашиот велосипед, додека прикривање на течност за резервоарот тенкови Економија Превозот :
Ние брод на пакет рок од 24 часа по приемот расчисти исплата. Ви Благодариме За Разбирањето!
.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Воздух Mail според клиенти земјата.Резервоар sock : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : 100% памук тери Големина : За 7 CM*5 CM (Големи) Боја : Како на сликата Fitment : голем резервоар покрие ќе се вклопи вашето пред течност резервоарот, резервоарот за совршено Карактеристики : 1.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Aprilia,Универзална
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
За Aprilia Racing TUONO V4 1100 ФАБРИКА Tuono V4 Р
Материјал Тип:
Памук
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Должина:
6inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент