• Новак
Romastory Жените мода нови бонбони боја plumage печати Дами Девојка Блузи лабава Мода дива женски кратки ракави, T-shirt

Romastory Жените мода нови бонбони боја plumage печати Дами Девојка Блузи лабава Мода дива женски кратки ракави,

DEN 341.00
DEN 559.20
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме e - mail u s.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
s3886
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
Romastory
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент