• Новак
Топла Продажба 2018 Crinoline Petticoat Лизга 2 Карики Underskirt Плус Големина Petticoats Здолниште Underdress Свадба Додатоци Со Воз

Топла Продажба 2018 Crinoline Petticoat Лизга 2 Карики Underskirt Плус Големина Petticoats Здолниште Underdress

DEN 949.92
Во достапна форма

Пристапност


Топла Продажба 2018 Crinoline Petticoat Лизга 2 Карики Underskirt Плус Големина Petticoats Здолниште Underdress Свадба Додатоци
Цел и Превозот
1.
Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух
Таму не е опција од кина пост за многу земји на сајтот, всушност, тоа може да испрати до кое било место на светот.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
За Пад На Превозот
1, ве Молиме comfirm информацијата за контактот на примачот внимателно.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ве молиме изберете америка, russion, австралија кога вашиот купите и потоа напишете ја вашата точна адреса во забелешка. Ви благодариме!
. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
2, Ние и ветуваме дека ние никогаш нема да стави нешто во пакет или контакт со корисниците. Можете да пишувате во боја на remak кутија кога ќе нарачате.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Petticoat
Бренд Име:
elysemod
Материјал:
Полиестер
Техника:
Ткаени
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Свадба Додатоци Со Воз
is_customized:
Yes

Избор на клиент