• Новак
Мажите Ранци Унисекс Мултифункционален Простор за Складирање Жените Ранец Училиште Кеси за 15.6 Лаптоп, Лаптоп Водоотпорен Патни торби

Мажите Ранци Унисекс Мултифункционален Простор за Складирање Жените Ранец Училиште Кеси за 15.6 Лаптоп, Лаптоп

DEN 949.00
DEN 1897.92
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Мешани цел Е достапен во мојата продавница, можете да изберете неколку различни производи и стави ги на Шопинг Количка.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Писмо
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Бренд Име:
ZIRANYU
Број На Модел На:
ADSA119
Пол:
Унисекс
Капацитет:
36-55 Литарски
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Големина на:
51*34*24cm 0.72 kg
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец

Избор на клиент