• Новак
10мм 925 Sterling Silver Солидна Монистра Нараквици со Превозникот Одговара Шарм, Мода DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените & Мажи

10мм 925 Sterling Silver Солидна Монистра Нараквици со Превозникот Одговара Шарм, Мода DIY Шарм Хривнија Накит

DEN 497.00
DEN 815.52
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


10мм 925 Sterling Silver Солидна Монистра Нараквици со Превозникот Одговара Шарм, Мода DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените & Мажи

Главните карактеристики

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
Сребро Солидна Монистра Шарм Нараквици
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Muffiy
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Должина:
16cm-25cm
мушка ширина:
10мм

Избор на клиент