• Новак
Универзален Мотор Нога Остатокот Off-road Motorcross Нога Штипки Педали од не ' Рѓосувачки Челик Подножјето на Возилото Штипки За Дербито

Универзален Мотор Нога Остатокот Off-road Motorcross Нога Штипки Педали од не ' Рѓосувачки Челик Подножјето

DEN 1247.52
Во достапна форма

Пристапност

Универзален Мотор Нога Остатокот Off-road Motorcross Нога Штипки Педали од не ' Рѓосувачки Челик Подножјето на Возилото Штипки За Трки Опис; здравствена Состојба;100% сосема нов Објект име ; Подножјето на Возилото Штипки Боја;Сребрена Тежината;за 0,6 KG Материјал Тип ;Подножјето на Возилото Штипки Објект Должина;13cm / 5.12 инчен Објект Ширина ;11.5 cm/ 4.53 инчен Објект Висина ;3.5 cm/ 1.38 инчен Лесна Инсталација,Без Инсталација Настава Fitment; Универзална Подножјето на Возилото Штипки Пакет Вклучува ;А стапнал на Возилото Штипки Подолу се детални фотографии;

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
SMOK
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
5.12 inch
Објектот Ширина:
4.53 inch
Објектот Висина:
1.38 inch
боја:
Сребро.
Точка име :
Подножјето На Возилото Штипки

Избор на клиент