• Новак
maizhi 10PCS 3 Копчиња Автомобил Копче Школка Случај Далечинско за Ford Работ Explorer Ranger Windstar Експедицијата Mustang Автомобил Копче за Капакот ФОБ

maizhi 10PCS 3 Копчиња Автомобил Копче Школка Случај Далечинско за Ford Работ Explorer Ranger Windstar Експедицијата

DEN 852.00
DEN 957.12
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакетот Вклучува : 10 X Копче Школка
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи цел
Fitment :
За Форд
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Важна Напомена : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Не се симне од интернет. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
за форд
Производителот Дел Број:
за форд
Материјал Тип:
ABS+Метал
Другиот Дел Број:
за форд
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Избор на клиент