• Новак
CLUCI 925 Sterling Silver Домот Пеперутка Прстен за девојки Партија Bijoux Прилагодливи Прстен Наоѓање на Накит Подароци За Роденден Девојка

CLUCI 925 Sterling Silver Домот Пеперутка Прстен за девојки Партија Bijoux Прилагодливи Прстен Наоѓање на Накит

DEN 648.00
Во достапна форма

Пристапност


Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. На прилагодливи затворање обезбедува совршено се вклопуваат. Оваа наведени цената е за 1 парче фунта сребрен прстен монтирање. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
Број На Модел На:
SR2141SB
CertificateType:
NGTC
Обликотшема:
Инсекти
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Големина:
Adjustable
Тежина:
1.85g
Одговара за бисери големина:
6-7mm
Цирконот Износ:
6Pcs

Избор на клиент