• Новак
Уметноста Оркестарот Спортски Тркачки Автомобил Ѕид Decals Автомобилот Отстранлив Винил Налепници Дома Декор Ѕид Налепници Расадник Ѕид Decals M618

Уметноста Оркестарот Спортски Тркачки Автомобил Ѕид Decals Автомобилот Отстранлив Винил Налепници Дома Декор

DEN 282.72
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.
Информации за производот Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ Слика за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Главните карактеристики

Големина:
58 x 44 cm, 78 x 58 cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Бренд Име:
WXDUUZ
Број На Модел На:
M618
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент