• Новак
Двојна намена Мултифункционален Влијание Вежба Променлива Брзина Прилагодливи Индустриски Влијание Вежба Електрични Чекан Алатка Електрични Вежба

Двојна намена Мултифункционален Влијание Вежба Променлива Брзина Прилагодливи Индустриски Влијание Вежба Електрични

DEN 3092.00
DEN 4615.20
-33 %
Во достапна форма

Пристапност

5~13mm; должина на Кабел : 1. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно.2 kg; Производ големина : 280mm*195mm. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Напон : 220 V; Без оптоварување брзина : 2800r/мин; Мултифункционален чак капацитет : 1. Рака Вежба Стандардни Додатоци : 1 buc Т тип Клуч; 1pcs ЕУ конвертирате приклучок(за ЕУ plug cusomter само).

Главните карактеристики

Вежба Тип:
Влијание Вежба
Номинална Вртежен Момент:
Y/A
Примена:
Комерцијални Производство, Дома, DIY, Реновирање на Тимот
Тежина:
2.2Kg
Употреба:
Комерцијални Производство
Max. Дијаметар На Дупчење:
13mm
Не-Оптоварување Брзина:
2800RPM
Бренд Име:
LANXSTAR
Извор На Енергија:
AC
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
LX-CJZ-880WS-ХС
Фреквенција:
50/60Hz
is_customized:
Yes
Номинална Влезна Моќност:
850W
Номинална Влезна Моќност:
880 (W)
Поддршка дијаметар на малку:
1.5~13 (mm)
Не-Оптоварување Брзина:
0-2800 (ВРТЕЖИ во минута)
Не-оптоварување влијание го оценувате:
41500 (BPM)
Напон:
220v
Без разлика дали тоа е позитивно и обратно:
Yes
Collet Чак Дијаметар:
13 (mm)
Обликот големина:
22 (mm)
Спецификации:
13MM ударни вежба + главата + јаглерод четка, 13MM ударни вежба + s
Може да биде поддршка дополнителна функција:
Електрични завртка-возач,сечење saw,гравирање длето

Избор на клиент