• Новак
925 Sterling Silver Пролет Птица Криви Бар Ѓердан За Woemn Оригинална Мода Приврзоци Шарм Накит CKK

925 Sterling Silver Пролет Птица Криви Бар Ѓердан За Woemn Оригинална Мода Приврзоци Шарм Накит CKK

DEN 1023.00
DEN 1329.12
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот на цени) Детали за Производот :
- Материјал : 100% Автентични 925 Sterling Silver
- Објектот Стил : Европската 925 sterling silver лабава шарм мушка подарок за жените љубовник, деца, најдобар пријател, DIY шарм монистра накит наоди / додатоци за Европски стил тема трол шарм нараквици DIY страна на одлуки
- ЛОГОТО Печат : S925
- Синџир Должина : 50 CM
За Превозот : 1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Solitaire
Сертификат Број:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Pendant Големина:
42.16*9.92 MM
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
FLN1059
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрени Приврзоци
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Метал Печат:
925,Фунта
Синџир должина:
50cm
Тежина:
7.68G

Избор на клиент