• Новак
UPORS Еко-Пријателски 350/500/800/1200ml Виткање Силикони Ручек Кутија Преносни Шарени Храна Контејнер за Складирање Расклопна Бенто Кутија

UPORS Еко-Пријателски 350/500/800/1200ml Виткање Силикони Ручек Кутија Преносни Шарени Храна Контејнер за Складирање

DEN 241.00
DEN 370.56
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Мала Големина : 350ml
Се одвиваат, големина : 13.5*10*6.6 cm Виткање големина : 13.5*10*3cm
Средна Големина : 500ml
Се одвиваат, големина : 16*10.5*6.8 cm Виткање големина : 16*10.5*3cm
Голема Големина : 800ml
Се одвиваат, големина : 18.5*12*7cm Виткање големина : 18.5*12*3cm
Екстра Голема Големина : 1200ml
Се одвиваат, големина : 21.5*13.5*7.6 cm Виткање големина : 21.5*13.5 *3cm

Главните карактеристики

боја:
350ml, 500ml, 800ml, 1200ml
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Upors
Пакет Се Вклучени:
1 x Ручек Кутија
Температура:
-40F на +446F (-40c на +230c)
Материјал:
BPA free 100% Храна Одделение Силиконски
боја:
случаен боја
Употреба во :
микробранова печка фрижидер кујната готвење

Избор на клиент