• Новак
Хип Хоп Златна Позлатен Мажите Бради Кристал Brooch Накит Прекрасна Џемпер Иглички Hotsale Промоција Евтини Подароци, Предмет БР.: BH8326

Хип Хоп Златна Позлатен Мажите Бради Кристал Brooch Накит Прекрасна Џемпер Иглички Hotsale Промоција Евтини

DEN 77.00
DEN 90.24
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BH8326
Бренд Име:
TANGTANG
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Бради
Големина:
5.2*2.5 cm
Тежина:
8.5 г

Избор на клиент