• Новак
Отворено Кампување Опстанок Hammock Преносни Спие на Дрвото Кревет За 1-2 Лице Трајни Виси Hamak Маскирна 270*140cm

Отворено Кампување Опстанок Hammock Преносни Спие на Дрвото Кревет За 1-2 Лице Трајни Виси Hamak Маскирна 270*140cm

DEN 881.00
DEN 1727.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Маскирна Отворено Кампување Hammock 270*140cm Големи Димензии Преносни Падобран Трајни Виси Спие на Дрвото Кревет 1-2 Person Hamak
Големина : 270*140cm
Најлон Падобран Hammock
Макс Имајќи Тежина : 200kg

Главните карактеристики

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Шема:
Опстанок Hammock
Бренд Име:
REYTORRM
Стил:
отворено hammock
Број На Модел На:
Маскирна hammock
Големина:
Two-person
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Тип:
Hammock
Точка име :
отворено hammock
макс имајќи тежина:
200kg
боја:
Маскирна на работ
Функција:
Анти-солза најлон материјал
Материјал:
210T Најлон Материјал
Предност:
Издржливи Брз Сува Преносни
Големина:
270*140cm
Тежина:
500g
Стил:
Отворено Слободно Време Hammock
Употреба:
Качување Патување

Избор на клиент